KLUB TAŠEK 0

KLUB KE KNIZE TAŠEK 2020

ON-LINE KLUB KE KNIZE TAŠEK: Máte-li knihu uhrazenou, případně dobírku, měl by Vám fungovat vstup do klubu (klik na název). Není-li tomu tak, napište mi do profilu nebo na mail. Pustím Vás zadní bránou. :-))

BLOG ikonka

KLUB PRO PŘEDPLATITELKY PEPITTY (původně svatováclavské šití, ale pro mé bídné termíny si jej protáhneme do předvánočního času :-))

Máte-li předplatné KLASICKÉ PEPITTY a nejde-li Vám vstup, napište mi do profilu nebo na mail. Napravím. VSTUP = KLIK NA NADPIS. Objeví se nový nadpis/lekce. Zase klik a jste tam. :-)

zaječí kurz 0

ZAJEČÍ ÚMYSLY

ZAJEČÍ TŘÍDA ŠKOLNÍHO ROKU 2020/21 (září až červen, 3 večery v měsíci, šitá zaječí rodinka s oblečky; k zakoupení na www.pepitta.cz)

BLOG ikonka

BABSKÉ PÁTKY/KRÁSNÝ STŮL

Placený on-line kurz; srpen/září 2020 (JEDNODUCHÁ PODKAFÍČKA, BĚHOUNY, PROSTÍRKY A UBRUSY, drobné dekorace a nápady); k zakoupení na www.pepitta.cz v sekci návodů a kurzů

ČERVENCOVÉ PEPITTY - čekací klub pro předplatitelky

Nefunkční vstupy urgujte u mě v profilu nebo na mailu. Napravím.

medvědí taška 0

MEDVĚDÍ TAŠKA

Mám dvě kurzistky bez mailu na klubovém webu --- prosím o registraci nebo zprávu, pod jakým jiným emailem hledat (možná máte u objednávky jiný než tady). TĚŠÍM SE NA VÁS. Lekci lze zakoupit na www.pepitta.cz v sekci časopisu (80 Kč)

KVĚTNOVÁ VLNA 0

VLNĚNÉ APLIKACE

KVĚTNOVÝ VLNĚNÝ KURZ / KLUB (květen výklad, šijeme do července; LZE I PRO LÁTKY, tj. není nutné šít z vlny), k zakoupení na www.pepitta.cz

KAVÁRNA U BELLET - small

ŠICÍ BABSKÉ PÁTKY / KVĚTNOVÝ JEHELNÍČKOVÝ KLUB

K ZAKOUPENÍ NA www.pepitta.cz do 20.5. / NEFUNKČNÍ VSTUP PROSÍM HLÁSIT V PROFILU NEBO NA MAILU, napravím.

KORYTNAČKA 0

PEPITTA BŘEZEN 2020 / ZAVIROVANÉ ČEKÁNÍ NA NEZAVIROVANÉ ŠITÍ

Nejde-li Vám vstup a jste PŘEDPLATITELKOU klasické PEPITTY, napište; napravím

vosy papírnice 0

PEPITTA LEDEN 2020

VYŠÍVÁNÍ PRO PŘEDPLATITELKY / Hoooodně z vás nepůjde vstup - máte jiný email na eshopu, nakupoval někdo jiný apod. PIŠTE NA MAIL NEBO DO PROFILU, napravíme to spolu.

MINIQUILT KLUB

Máte předplatné PEPITTY FOLK ART a nejde Vám vstup? Buď tu máte na webu jiný e-mail než v objednávce, nebo nemáte registraci. Tak nebo tak, napište mi. Napravíme šotka spolu.

PSANÍČKOVÝ KLUB 0

PSANÍČKOVÝ KLUB

Placený CELOROČNÍ KURZ (do konce února 2020 k zakoupení na www.pepitta.cz); NEFUNKČNÍ VSTUPY RÁDA NAPRAVÍM, je-li objednávka uhrazená (napište mi na mail nebo do profilu)

vlna 0

VLNĚNÝ KLUB podzim 2019 - jaro 2020

Placený kurz (k zakoupení na www.pepitta.cz v sekci kurzů); BARVENÍ VLNĚNÉ METRÁŽE (SUKNA), APLIKACE, RUG HOOKING / obvykle 1. a 3. pátek v měsíci (prosinec 2019 až květen 2020 + listopadové úvodní lekce)

BLOG ikonka

PEPITTA LEKCE K ŘÍJNOVÉMU ČASOPISU / ÚVODNÍ LEKCE

Tato úvodní lekce je přístupná všem, že probíráme základní dovednosti. Všechny vítejte!

pepitta JARO 0

MODERNÍ VYŠIVKA

PLACENÝ KURZ (červen - prosinec 2019); NEJDE-LI VÁM VSTUP, písněte mi na mail nebo do profilu, chybu napravím (rozhodně nejde Lidunce F. - prosím o registraci, Lidunko).

pepitta JARO 0

RÁMEČKOVÁ POUZDRA

PLACENÝ KURZ (červen - prosinec 2019); NEJDE-LI VÁM VSTUP, AČKOLI JÍT MÁ, PAK JSEM K RUCE A ŠOTKA RÁDA NAPRAVÍM: ivana.havelkova@gmail.com

pepitta JARO 0

KURZ KŮŽE PRO ZAČÁTEČNÍKY

Nejde-li Vám vstup do kurzu, pak se buď někde toulá školné a nechce do Pepitta dílny (děkuji za kontrolu), nebo se stal technický šotek, se kterým obratem pomůžu. Napište mi na ivana.havelkova@gmail.com

MATRACOVÝ STEH

Článek by měl být přístupný všem uživatelkám webu. Kdyby náhodou ne, písněte mi.

PEPITTA - ZIPOVÁ VSADKA

Článek by měl být přístupný všem uživatelkám webu. Kdyby náhodou ne, písněte mi.